Grįžti į pradžią

Puslapis 1 iš 108  > >>

2017-04-25
2017 m. balandžio 19–28 dienomis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) muzikos inovacijų studijų centre (MISC) vyksta intensyvūs NORD+MIX kursai. Jų metu 24 studentai iš 8 Šiaurės ir Baltijos šalių – Danijos, Estijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos – savo akustinės ir elektroakustinės muzikos kūrinius skleis erdvinio garso sferoje, kuri specialiai šiam projektui buvo sukonstruota Profsąjungų rūmų patalpose įsikūrusiame klube „Pelėda“.
[Skaityti visą naujieną]


2017-04-25
Lietuvos kompozitorių sąjungos muzikologų sekcija balandžio 25 dieną surengė praėjusių metų muzikologijos darbų apdovanojimo iškilmes naujoje ORGANUM koncertų salėje Verslo centre „B Nordic 26“ J. Basanavičiaus gatvėje.
[Skaityti visą naujieną]


2017-04-21
Geriausių Lietuvos muzikologų darbų apdovanojimo iškilmę rengia Lietuvos kompozitorių sąjungos muzikologų sekcija. Kaip ir kasmet jos inicijuota komisija išstudijavo praėjusių metų mokslines, pedagogines, publicistines, istorines ir kitokio pobūdžio publikacijas apie muziką, muzikinės kultūros populiarinamąją veiklą.
[Skaityti visą naujieną]


2017-04-14
Balandžio 22-ąją Filharmonija, bendradarbiaudama su Lietuvos kompozitorių sąjunga, rengia lietuvių kompozitoriaus Arvydo Malcio 60-mečio autorinį koncertą. Jame su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru muzikuos itin ryškūs solistai Liudas Mockūnas (saksofonas) ir Borisas Andrianovas (violončelė), o diriguos užsienio ir Lietuvos scenose jau spėjęs sužibėti jaunas dirigentas Martynas Stakionis. Koncerte skambės įvairius A. Malcio kūrybinio kelio etapus ir šio autoriaus sumanymus bei idėjas perteikiantys kūriniai – Trečioji simfonija, Violončelės koncertas, kompozicija „Virš mūsų tik dangus“ ir Koncertas sopraniniam saksofonui.
[Skaityti visą naujieną]


2017-04-10
Festivalis „Jauna muzika“ pristato 2017 m. programą, joje – keturi pagrindiniai koncertai, vakarinė programa festivalio klube „Peronas“, diskusija ir paskaita.
[Skaityti visą naujieną]


2017-04-03
Lietuviams ir latviams suvienijus jėgas gimsta įspūdingi muzikiniai projektai. „Vandens spalva“ – tai ne tik poetiškas koncerto pavadinimas, bet, pirmiausia, nuoroda į ilgai lauktą Justės Janulytės kūrinio premjerą, kuri Lietuvoje įvyks būtent Klaipėdoje. Balandžio 5 dieną, trečiadienį, 18:30 val. klaipėdiečiai yra kviečiami į išskirtinį „Klaipėdos muzikos pavasario“ renginį. Klaipėdos koncertų salės scenoje išvysime orkestrą „Sinfonietta Rīga“ su jo meno vadovu bei dirigentu Normunds Šnē priešakyje ir vakaro solistą – saksofonininką Arvydą Kazlauską.
[Skaityti visą naujieną]


http://www.mic.lthttp://www.srtfondas.lt/http://www.latga.lthttp://www.bernardinai.lthttp://www.muzikusajunga.lthttp://www.koncertusale.lt
f